Čajakova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Roman 31. marca 2019

Z doposiaľ neznámych dôvodov, sa vyskytli rozsypané odpadky v blízkosti križovania ulíc Fándlyho a Čajaková. Prosím, ak sa tak medzitým už nestalo, upratať. Som aj myslel, že to upracem ja, keby boli čas a rukavice. I takto v podstate asi náhodou, vznikajú čierne skládky. Časom, by tam zasa niekto niečo možno priložil.

30. marec 2019

Roman

Už sa stalo, že niekto spomenuté odpadky upratal. Podnet je teda už neaktuálny. Ďakujem.
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme, sme radi, že je to v poriadku.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilinaz

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania