Antona Bernoláka-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 01. apríla 2019

V úseku cyklotrasy v smere od mesta medzi drogériou DM a lekárňou, je poškodená väčšia časť asfaltu. V podstate rovnaký podnet som už zasielal i na ten na opačnej strane. Verím teda, že dôjde v blízkom horizonte k oprave i v tomto prípade.

02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali do plánu opráv komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilinaz
05. jún 2019

Matej

Dobrý deň, na celej cyklotrase od estakady až po aupark je viacero výtlkov alebo tam úplne chyba asfalt, dnes som sám skoro vletel do jamy asi 1*1 m, takto sa ničia aj všetky bikesharingove bicykle. Je tu nutná údržba. Mame par km cyklotras tak si aspoň to malo aj udrzujme.
04. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania