Na Závaží-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Dobrý deň, na tomto mieste sa nachádza hlboký výtlk pri krajnici cesty. Ďakujem.

05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií.


Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
06. jún 2019

Roman

V prípade opravy na tomto úseku, treba evidovať aj tie ostatné výtlky v tesnej blízkosti, vrátane poškodeného vpustu vody.
22. november 2019

Roman

Zatiaľ bez zlepšenia.
13. február 2020

Matúš 👍

Bolo by možné preposlať?
15. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
27. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet naďalej evidujeme, pričom realizácia opravy výtlku závisí od finančných možností samosprávy a kapacitných možností spoločnosti, ktorá pre mesto vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
06. marec 2020

Roman

Aktuálny pohľad.
Výtlk už aj o niečo vyššie.
09. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
29. apríl 2020

Roman

Zatiaľ som nepozoroval výraznejšie zlepšenie v rôznych častiach tejto križovatky.
29. apríl 2020

Ján Kišša

Dobrý deň, veľmi by ma zaujímalo, ako to vlastne funguje medzi mestom Žilina a Žilinskými komunikáciami a.s. Ďakujem.
29. apríl 2020

Roman Šimo

Rok je naozaj dlhá doba na riešenie. Výtlky boli menšie. Teraz sú väčšie a je ich viac.
19. máj 2020

Roman

Jeden z tých výtlkov v strede cesty je už dosť hlboký a v tomto prípade nie moc teda bezpečný.
23. jún 2020

Veronika

Na Závaží-cesta-výtlk

Veľká hlboká jama na ceste, úsek pri UPC
26. jún 2020

Roman Šimo

Treba asi len veriť, že opravy sa dočkáme ešte v priebehu tohto roka.
11. júl 2020

Roman Šimo

Križovatka opravená nebola. Výtlk pred UPC áno.
14. august 2020

Roman Šimo

Väčšie výtlky tam boli opravené. Napríklad prepadnutý poklop vpuste nie. To možno neskôr sa dostane na samostatný podnet.
04. január 2021

Roman Šimo

Odporúčam tento podnet uzavrieť ako vyriešený. Kanalizačné mriežky som dal do samostatného podnetu, keďže sa jedná o inú opravu, ako je bežný výtlk.

https://www.odkazprestarostu.sk/zilina/podnety/106298/na-zavazi-cesta-vytlk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania