Tomáša Ružičku-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Roman 09. apríla 2019

Na budove pravdepodobne rozvodne, sa nachádza už niekoľko rokov skriňa, ktorá je odkrytá. Treba dúfať, že napojená do siete nie je. Ak je nepoužívaná, bolo by vhodné ju odstrániť alebo opraviť. Avšak uvedený majetok, patrí podľa dostupných údajov Stredoslovenskej distribučnej a. s., Žilina.

16. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Stredoslovenská distribučná spoločnosť, a.s.
19. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
na základe odpovede samosprávy bol podnet preposlaý Stredoslovenskej distribučnej spoločnosti a.s.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
16. máj 2019

Roman

Aktuálny stav.
Skriňa bola odstránená. Ďakujem. Akosi však nedokážeme zatiaľ "vyčistiť všetko tip top". Pozitívne je aspoň to, čo sa urobilo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.