Pod Skalkou-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Dobrý deň, na našom dvore zomrela liska hnedá medzi skarami plota. Chodila k nám každý deň lebo sa snažila kŕmiť mladé, ktoré sú hneď u suseda niekde lebo naši psíkovia tam stále chodia a stekajú. Liske už nepomôžeme ale neviem ci je niekto kto by vedel u suseda mláďatá najist a postarať sa o ne inak zomrú. Nevieme na 100% ze sú tam. Ale ak ano je niekto kto sa môže o to postarať. Ďakujem

15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Ďakujeme za podnet, ktorý sme na základe kompetencií postúpili Štátnej veterinárnej a potravinovej správe SR. Mesto Žilina.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
31. august 2019

Matúš 👍

Bol už podnet vyriešený?
08. september 2019

Matúš 👍

Myslím, že vzhľadom na dobu, ktorá od nahlásenia uplynula, by podnet mohol byť označený za uzavretý,
08. september 2019

Alica Hreusová

Podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania