Sad na Studničkách-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
- 17. apríla 2019

Dobrý deň,
prosím, bolo by možné počas jarnej údržby vyhrabať kamienky naspäť do ihriska? Deti sa v nich hrajú a postupne ich roznášajú stále ďalej do parku a zmenšujú trávnatú plochu. Keď bola len jedna preliezka, tak kamienky hrabali každý rok. Odkedy sa park zväčšil, kamienky nikto zezhrabal na miesto ani pri jednej preliezke.
Ešte jedna otázka. Mohli by ste preveriť JAMU pri preliezkach - obr. číslo IMG_20190417_092731? Táto jama bola v minulosti viackrát zasypaná, ale opätovne sa prehlbuje, boli sme upozornení, nech sa v nej deti nehrajú, lebo je to "prepadlisko do Všiváka". Nakoľko sa priamo pod parkom nachádza Všivák, nevieme informáciu vyvrátiť. Ďakujem veľmi pekne za ochotu a prajem pekný zvyšok dňa.

26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným pracovníkom na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. V rámci údržby detského ihriska zabezpečíme vyhrabanie kamienkov. Robili sme to aj v minulom roku opakovane. Prenášanie kamienkov je pomerne časté, privítame ak rodičia upozornia svoje deti na to, aby kamienky neodnášali mimo ihriska na trávu. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kamienky boli naspäť vyhrabané do dopadových plôch ihriska. Mesto Žilina.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania