Martina Rázusa-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 22. apríla 2019

Poškodené zábradlie na frekventovanom chodníku - premostení, pri Starom cintoríne.

26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným pracovníkom. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
03. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania