Majerská-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

prosim o upravu ukon enia chodnika, schod na heho konci ma cca 30 cm, je to velmi nebezpecne, ludia preto schadzaju bokom a je to okolo cele vyslapane

26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným pracovníkom. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
29. apríl 2019

Roman

Toto je dosť nešťastný úsek. Okrem x rokov rozbitého ukončenia chodníka, chýba aj samotné napojenie v smere na Rosinky - ul. Bagarova. Verme, že po desaťročiach i v tejto lokalite, dôjde časom k náprave.
07. máj 2019

Matúš 👍

Tento nájazd je v pláne rekonštruovať spolu s výstavbou cyklotrasy od kruhového objazdu, cez túto lokalitu až po Športovú halu ŽSK.
21. máj 2019

Andrej Kubina

ako moc silno verite v tento plan? do 10 rokov? ja si myslim, ze toto treba spravit bez ohladu na to co sa tam v dalekej buducnosti planuje
21. máj 2019

Roman

Veľa vecí sa za niekoľko rokov nahromadilo. Aj možno vinou nás občanov. Prednosť dostávalo vypracovanie projektových dokumentácii na všetko možné i ťažko zrealizovateľné a to, čo vníma človek žijúci v tomto meste dennodenne pri ceste do práce, školy, k lekárovi, v mieste svojho bydliska, nebolo doteraz v strede záujmu kompetentných. Raz musí nastať posun k lepšiemu. Treba dúfať, ako doteraz. Nedá sa to ale zo dňa na deň a hlavne, ak bol celé roky nastavený nejaký systém, ktorý môže byť teraz iný. Žilina má určite veľa pekných miest, no je stále veľa tých v nie dobrom stave. Toto je jedno z nich, doposiaľ nepovšimnutých, zabudnutých.
27. jún 2019

Andrej Kubina

to bude nejaky zly vtip!
27. jún 2019

Roman

Dúfam, že to bol len nejaký recesista a nie niekto, kto mal odborne realizovať opravu. Je aj možnosť, že niekto sa na opravu podujal na vlastné náklady. To označenie naozaj vyvoláva ale úsmev. Aspoň v prvotnom štádiu.
28. jún 2019

Matúš 👍

Možno je to dočasné riešenie. Aktuálne sa pracuje na Rosinskej ceste na oprave vozovky, tak to dočasne vyriešili takto keď už sú tam.
11. júl 2019

Roman

Aktuálny stav.
12. júl 2019

Roman

Inak, v zime to bude možno viac bariérové. Skúšal som tadiaľ prejsť a ten sklon príliš praktický nie je. Časom sa toho ŽSK chopí hádam lepšie. Myslím, že toto ani plánované nebolo. Zostal asfalt z cesty a tak sa dal práve na toto miesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania