Piešťanská-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 25. apríla 2019

V blízkosti ulice Piešťanská č. 8, zostali pravdepodobne po zrušení cesty v období odpredaja pozemkov pre OD NAY, jej pozostatky. Pozemok, by mal byť mesta. Nežiadam okamžité odstránenie, ale prosím zaevidovať na ďalšie obdobie. Priestor sa môže zatrávniť a prípadne využiť ako malý park s lavičkami, prípadne využiť niečo ako ekologické parkovisko s prerastajúcou dlažbou.

26. apríl 2019

Michal

dlhé roky som býval na Piešťanskej a celé roky, ba možno aj desaťročie sa s týmto zvyškom starej cesty nič nerobilo okrem dorobenia chodníka kedy sa, podotýkam, na asfalt rozhrnulo trochu hliny na ktorej je cez leto vyschnutá tráva
02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Vzhľadom na stav uvedenej lokality je možné uvažovať o viacerých variantoch úpravy pozemku. Vhodným riešením by bolo najmä doplnenie zelene. V súčasnosti nemáme pripravený konkrétny investičný zámer, podnet však evidujeme do budúcnosti. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania