Fatranská-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 29. apríla 2019

V blízkosti ul. Fatranská č. 1, sa nachádza už dlhší čas nadbytočný stĺpik, ktorý pravdepodobne zostal po dočasnom značení.

09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným pracovníkom. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený stĺpik bol odstránený. Mesto Žilina.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
05. jún 2019

Roman

Aktuálne foto.
Ľutujem, ale stĺpik odstránený nebol.
06. jún 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,

samospráva bola upozornená na tento stav.

S pozdravom
Andrej Shadura
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
21. september 2019

Roman

Uvedený "odpad" vo verejnom priestore, je ešte stále na svojom pôvodnom mieste.
21. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
samospráva bola upozornená na pretrvávajúci stav.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
22. november 2019

Roman

Myslel som, že odstránenie aj takýchto záležitostí, bude jednoduchšie. Zatiaľ teda bez zmeny.
24. november 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme znovu poslali.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet evidujeme a v rámci kapacitných možností zabezpečíme jeho odstránenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
21. december 2019

Matúš 👍

Vie niekto potvrdiť odstránenie stĺpika?
21. december 2019

Roman Šimo

Ešte nie je odstránený.
21. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme znovu preposlali.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
11. január 2020

Matúš 👍

Dnes.
19. február 2020

Roman

Keďže uvedený stĺpik ešte odstránený nebol, mohol by sa odstrániť aj betón na druhej strane oproti Fatranská č. 2. Asi to tam niekto dal kôli parkovaniu. Avšak po skúsenostiach s kolíziami, si už hádam ľudia rozmyslia tam parkovať na tráve.
24. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený stĺpik samospráva neeviduje vo svojom vlastníctve. Pravdepodobne bol na miesto osadený ako zábrana, aby nedochádzalo k ničeniu trávnika pri parkovaní. Odstránenie uvedeného stĺpika zabezpečíme v spolupráci s aktivačnými pracovníkmi. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
26. február 2020

Roman

Ospravedlňujem sa, ale nie vždy sa mi podarí naraz si všimnúť nedostatok. Ak to bude možné, prosím odstrániť aj kus betónu o kúsok ďalej na Trnavská ul. 7.

Betónové kvádre som si všimol i na Trnavská 3 pri výškovom paneláku. Tam to vzniklo asi ako zábrana proti parkovaniu na tráve a takpovediac to tam akosi zapadlo do priestoru. Obyvatelia tam, by to asi odstrániť nechceli.

Doposiaľ teda hlásené v tejto oblasti sú na Fatranská 1, Fatranská 5, Trnavská 7
27. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
28. marec 2020

Roman

Iba na spestrenie, niekto priložil k tomuto stĺpiku plagát.
20. apríl 2020

Matúš 👍

Bez zmeny.
23. júl 2020

Roman Šimo

Bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania