Priehradná-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý

Chýbajúce dopravné znáčenie B6, ktoré tam v minulosti bolo a zmizlo.

09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. V súčasnosti nebudeme osádzať uvedené dopravné značenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
09. máj 2019

Peter

prečo nebudete? Teraz, keď tam značka chýba, stoja tam doobeda cez pracovné dni nákladné autá a cesta svojou šírkou nie je na to stavaná. kto tú značku odstránil? mesto, či niekto svojvoľne? Ďakujem za odpoveď.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania