Juraja Fándlyho-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 04. mája 2019

V úseku od herne v smere na Spanyolovu ulicu, zasahujú konáre minimálne troch stromov zhora do chodníka dosť nízko. Najviac to prekáža v spodnej časti ulice. Prosím , ak to bude možné tieto brezy upraviť.

10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným pracovníkom na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
31. august 2019

Matúš 👍

Podnet je už mesiace bez ďalšej odpovede samosprávy. Možno by bolo vhodné preposlať podnet zas. Vedel by niekto overiť aktuálny stav?
31. august 2019

Roman

Mám za to, že sa nejedná o akútny stav, ale neboli konáre ešte orezané.
03. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené dreviny boli upravené. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? september 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
08. október 2019

Roman

Ak došlo k orezu, ďakujem.
09. október 2019

Roman

Iba doplňujúce foto aktuálneho stavu. Potvrdzujem vybavenie a ešte raz ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania