Republiky-betónová zábrana (biskupský klobúk)-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Jozef Pistl 07. mája 2019

Na uvedenom mieste pred smetnými nádobami sústavne parkujú autá a zamedzujú tým prístup k nim. Problém je aj pri vyprázdňovaní smetných nádob smetiarmi.
Žiadam o umiestnenie zákazovej dopravnej značky a osadenie betónových zábran - kužeľov v patričnej vzdialenosti pred smetnými nádobami.

Ďakujem

09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Na uvedenom mieste nebudeme osádzať dopravné značenie. Vlastníci bytu môžu požiadať o dopravné určenie na zákazovú značku, pričom realizácia bude na ich vlastné náklady. Preverili sme vývoz smetí v tejto lokalite a nemáme nahlásený problém s vyprázdňovaním kontajnerov z dôvodu parkujúci automobilov. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.