Vysokoškolákov-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Roman 07. mája 2019

Nespevnený okraj kanalizačného poklopu pri cyklochodníku, v blízkosti predajne Decathlon.

07. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Žilinská teplárenská, a.s.
07. máj 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný Žilinskej teplárenskej spoločnosti.

S pozdravom
Andrej Shadura
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Uvedený poklop a šachta nie je súčasťou sústavy centrálneho zásobovania teplom a nepatrí do správy Žilinskej teplárenskej a.s.
Jedná sa o šachtu, ktorá je v správe SEVAK - Severoslovenské vodárne a kanalizácie a.s. Žilina.


Ing. Pavol Čerňan, útvar údržba strojov, zariadení, rozvodov a správa OST
Žilinská teplárenská a.s.
20. máj 2019

Roman

Prosím preposlať spoločnosti SEVAK, ak sa tak medzitým nestalo. Ďakujem.
24. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
24. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ide o zariadenie verejného vodovodu SEVAK, pričom spoločnosť pracuje na odstránení uvedeného nedostatku.
25. september 2019

Roman

Kanalizačný poklop vymenený a okolie upravené. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania