Vysokoškolákov-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 07. mája 2019

Značka upozorňujúca prácu na ceste (autobusová zastávka ul. Tatranská), je dosť pravdepodobne otočená nesprávne. Má totiž upozorňovať vodičov v smere od mesta, ale stav je opačný. Asi nejaký "recesista" toto zrealizoval.

09. máj 2019

Roman

Značka otočená správne, ďakujem. Hádam to aj vydrží.
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Sme radi, že je to v poriadku, zrejme značku len niekto otočil. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
14. máj 2019

Roman

Ja som samozrejme si značku netrúfol otáčať, ale asi bol niekto odvážnejší a tak ešte raz za vodičov ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania