Vysokoškolákov-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Roman 13. mája 2019

V tráve na okraji vysokoškolských internátov, sa nachádza dopravná značka, ktorá pravdepodobne bola dočasne umiestnená o niekoľko desiatok metrov vyššie, na hranici OD Nay. Naznačuje to osamotený podstavec značky i foto z minulého podnetu.

21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý bol poslaný zodpovedným pracovníkom na vyjadrenie. Mesto Žilina.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
12. júl 2019

Roman

Uvedená dopravná značka predpokladám mohla byť aj odcudzená, keďže na druhý deň už pohodená na tom mieste nebola a nanovo osadená tiež. Autobusová zastávka medzitým bola dokončená, no zostávajúce značenie ešte zostalo. Myslím, že i podstavec zmiznutej značky je ešte na pôvodnom mieste.
27. september 2019

Roman

Podnet odporúčam označiť ako uzavretý.

Dôvod:
V uplynulých dňoch boli ukončené práce na obidvoch autobusových zastávkach ul. Fatranská - ul. Tatranská. Následne sa odstránili všetky dočasné dopravné značenia, vrátane podstavca na foto. Osud značky je neznámy. Mrzí ma teda to, že samospráva sa ani k predmetnej veci nevyjadrila. Chcel som len formou upozornenia takpovediac ochrániť majetok, do ktorého možno aj samotné mesto niečo investovalo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania