Vysokoškolákov-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 13. mája 2019

Chcem týmto spôsobom poprosiť o očistenie chodníka v úseku od internátov ŽU po priechod pre chodcov Tatranská ul.. Po krupobití a silnejších dažďoch zostal v niektorých miestach viac znečistený - tvorí sa blato.

13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. V tomto prípade nejde o blato, ale o zvyšky z kvitnúcich drevín, ktoré prirodzene popadali na chodník. V prípade, že budú voľné kapacity zabezpečíme vyčistenie, v súčasnosti však máme naplánované množstvo ďalších čistení v meste. Ďakujeme za pochopenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
13. máj 2019

Roman Šimo

Ja som to nazval ako blato, pretože už to tak pôsobí. Chápem, že je viac miest na čistenie, tak sa hádam podarí aj tento podnet vybaviť, ak samozrejme časom znečistenie samo nezmizne.
13. jún 2019

Roman

Aktuálny stav.
Chodník je vyčistený. Ďakujem, či už sa o to postaral čas alebo zodpovední pracovníci.
20. november 2019

Roman

V tomto čase je chodník opäť v istom svojom úseku výrazne znečistený.
20. november 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme preposlali.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
21. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v blízkej dobe zabezpečíme vyčistenie uvedeného chodníka v závislosti na kapacitných možnostiach správcu zelene. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? november 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
06. december 2019

Roman

Aktuálny stav.
Lístie sa muselo ľuďmi rozchodiť, aby čiastočne zmizlo. V daždivejšom počasí, by sa tvorilo "blato". Čistia sa cesty autom, kde to ani kriticky nevyzerá a chodníky zostávajú akosi nepovšimnuté.
11. december 2019

Roman

Neviem, či bol chodník vyčistený, ale ak áno, ďakujem. Momentálne je to v podstate čisté.
03. jún 2020

Roman

Už niekoľko dní sa nachádza množstvo malých konárikov na tomto chodníku. Chcem teda poprosiť o vyčistenie tohto krátkeho úseku. Niečo podobné som si všimol aj na začiatku Fatranskej ulice na chodníku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania