Veľký diel-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Rudolf 14. mája 2019

Tri problematické miesta s pomerne veľkými dierami. Dve z týchto miest sú v zákrute.

16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
11. júl 2019

Roman

Celý tento úsek bol pravdepodobne celý už opravený. Nevšimol som si na ceste výraznejšie výtlky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.