Matice slovenskej-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 20. mája 2019

V okolí kanalizačného poklopu (križovatka Martinská - Matice Slovenskej) je nerovný a rozbitý okraj cesty. Nie je to najdôležitejší úsek, no prosím tento priestor v budúcnosti upraviť. Všetko je to spôsobené zjavne práve nevhodným umiestnením kanalizačného výpustu.

21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
07. október 2019

Roman

Neviem potvrdiť aktuálny stav, no niekoľko málo týždňov dozadu ešte podnet vyriešený nebol a predpokladám, že je to zatiaľ bez zmeny.
07. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania