Matice slovenskej-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 20. mája 2019

Vyblednutá dopravná značka na križovatke Matice Slovenskej - Rosinská cesta.

22. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Uvedené zvislé dopravné značenie sa nachádza na miestnej komunikácii na ul. Matice Slovenskej. Vlastníkom je mesto Žilina a správcom Žilinské komunikácie. Na základe uvedenej skutočnosti je potrebná ohľadom daného podnetu osloviť Žilinské komunikácie.



Žilinský samosprávny kraj
04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Uvedený podnet sme zaevidovali a značka bude vymenená v závislosti na kapacitných a finančných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
18. júl 2019

Matúš 👍

Overenie-bez zmeny.
25. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
06. október 2019

Matúš 👍

Bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania