Rosinská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Dobrý deň, na tomto mieste za ZŠ Martinská pri Rosinskej ceste sa nachádza neporiadok v podobe odhodených plechoviek a iného druhu odpadu. Prosím o jeho odstránenie. Ďakujem.

21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali do poradia a lokalita bude vyčistená prostredníctvom aktivačných pracovníkov. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
27. máj 2019

Jozef

to čo je tam za dieru prikrytu KARI rohozou??? to ešte nikto nesedí za paragraf verejného ohrozenia???
27. máj 2019

Jozef

to čo je tam za dieru prikrytu KARI rohozou??? to ešte nikto nesedí za paragraf verejného ohrozenia??? Podať trestné oznámenie by asi neuškodilo...
18. júl 2019

Matúš 👍

Overenie - bez zmeny.
19. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
24. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedená lokalita bola vyčistená počas včerajšieho dňa - 26.9.2019. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? september 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania