Gemerská-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Dobrý deň, na tomto mieste sa nachádza lavička s poškodeným operadlom. Bolo by vhodné ju vymeniť za novú a vybudovať pevnú plochu okolo nej, lebo priamo pri lavičke sa po daždi tvorí mláka. Ďakujem.

21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet na opravu uvedenej lavičky sme zaevidovali do plánu opráv. Vzhľadom na vyčlenené finančné prostriedky na údržbu lavičiek v tomto roku, musíme tieto opravy realizovať postupne a v rámci možností prostriedky rozdeliť na všetky lokality v meste. Ďakujeme za pochopenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedená lavička bola opravená. Vybudovanie pevnej plochy v okolí lavičky sa momentálne neplánuje. Podnet sme zaevidovali a bude riešený ďalšom období. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
10. október 2019

Roman

Nie som si istý, ale ak sa podnet jednal poškodenej lavičky, mohol by byť uzavretý ako vyriešený. To už by musel ale zhodnotiť Ján, ako nahlasovateľ. Priestor okolo lavičky je samozrejme aj s ohľadom na dobu od nahlásenia, bez zmeny.
10. október 2019

Ján Kišša

Potvrdzujem, že na lavičke už bola vykonaná oprava.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania