Obchodná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Roman 28. mája 2019

Do hlavnej cesty, pri budove Europalace je nahnutá dopravná značka dosť výrazne. Môže sa stať, že by ju zachytilo nejaké nákladné auto či trolejbus. Okrem toho je otázkou, či tak tesne pri sebe rovnaké značky musia byť. Pravdepodobne, si to však vyžadujú podmienky pri tejto budove.

30. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným pracovníkom. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Uvedenú značku nemá mesto v správe, patrí Klientskemu centru Okresného úradu v Žiline.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
12. júl 2019

Roman

Prosím osloviť, ak je to možné OÚ. Ďakujem.
15. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme preposlali OÚ Žilina.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
20. júl 2019

Matúš 👍

Bolo by to vhodné riešiť spolu s touto otocenou dodatkovou tabulkou.
03. september 2019

Matúš 👍

Zatiaľ bez zmeny.
21. september 2019

Roman

Pohľad z mosta.
24. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali OÚ.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
05. október 2019

Matúš 👍

Bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania