Mateja Bela-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
OS MP Žilina 29. mája 2019

Odtrhnutá DZ P1

03. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedené dopravné značenie bude opravené. Vzhľadom na veľké množstvo podnetov, ktoré sa týkajú dopravných značiek, realizujeme tieto opravy postupne. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
23. september 2020

Roman Šimo

Predpokladám, že takto poškodená značka mohla byť už osadená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania