Zástranie-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý

Dobrý deň, rád by som podal návrh na vybudovanie stojiska na kontajnery pri miestnom cintoríne. Úplne by stačilo vybudovanie rovnej plochy, odkopanie zeminy do roviny a násyp asfaltovej drte alebo nejako. Predsa nech tam nie sú len tak pohodené, ale nech majú určené miesto, raz sú tam, raz tam atď. Ďakujem

31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. V rámci areálu cintorína je vybudované stojisko, niektorí návštevníci však pravdepodobne zberné nádoby vykladajú pred cintorín. Opätovne ich umiestnime na vybudované stojisko. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Momentálne nezvažujeme vybudovať ďalšie stojisko pre kontajnery, ktoré by bolo umiestnené mimo areálu cintorína. Naďalej trváme na tom, že vybudované stojisko pre smetné nádoby sa nachádza priamo na cintoríne. Nádoby sú premiestňované pred areál, na uvedené miesto, často samotnými občanmi. Zberová spoločnosť dostala príkaz, aby nádoby boli vždy po vývoze odpadu umiestnené späť na vybudované miesto v areáli cintorína. Predíde sa tak zneužívaniu nádob, ktoré sú vyhradené výlučne len na odpad z cintorína. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania