Jána Vojtaššáka-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 04. júna 2019

Predovšetkým v úseku Vlčince 1 a 4, je po výdatných dažďoch vo veľkej miere znečistený chodník Hlboká cesta od súčastí stromov. Je možné, že oblasť je už evidovaná. Prosím vyčistiť v najbližšom možnom termíne.

05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, zabezpečíme vyčistenie uvedenej lokality. Mesto Žilina.

Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
08. jún 2019

Roman

Uvedený chodník bol vyčistený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania