Predmestská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 09. júna 2019

V okolí kanalizačného poklopu, je priamo na priechode pre chodcov (oproti Kotve) rozbitá časť asfaltu s výtlkmi.

11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.


Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
23. júl 2019

Matúš 👍

Zatiaľ bez zmeny.
06. august 2019

Roman

Opravené. Ďakujem.
24. september 2019

Michal

Hlavne ze praskina cez celú cestu 😀

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania