Jána Vojtaššáka-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 10. júna 2019

Dva koše v oblasti Hlbokej cesty medzi Vlčincami 1 a 4, boli odhodené mimo stojiska. Aspoň som ich oprel o stĺpik. Bude potrebné vykonať opravu, prípadne odborne nasadiť späť. V tomto sa ukazuje, že technické prevedenie týchto nádob nie je asi úplne vhodné. Opakuje sa to často po celom meste. Ja sám ani niektoré nehlásim, keďže sa môže jednať len o malý technický problém. Možno sa bude musieť do budúcnosti uvažovať o smetných košoch, ktoré sa budú vyberať zo spodu bez toho, že by ich niekto zhadzoval a nasadzoval. I poklop by mal byť podľa ilustračnej foto nevýklopný.

20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
10. júl 2019

Roman

Momentálne je kôš opravený. Ďakujem.
10. júl 2019

Roman

...Aj druhý je opravený. I keď tie grafity tam akosi nepasujú. Za to ale samozrejme zodpovední až tak nemôžu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania