Vrania-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Po väčšom daždi zostal znečistený chodník vedúci k lávke do Vrania ponad Kysucu. Voda vyplavila štrk a hlinu z priľahlého priestranstva po pravej strane (pri hlavnej ceste ŽA–KNM).

17. jún 2019

Peter Kuchar

Neviem, prečo mi aplikácia hodila miesto Kragujevská, ale priestor je pri vjazde na lávku z Brodna do Vrania. Špendlík
V blízkosti miesta Unnamed Road, 010 14 Žilina
https://goo.gl/maps/Qgt2dxGUTEd16e3V9
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedenú lokalitu vyčistíme v najbližších dňoch. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? jún 2019

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
18. jún 2019

Peter Kuchar

Ďakujem za rýchlu odpoveď! Obávam sa však, že tým, ako je (ešte) nespevnený trávnik nad chodníkom, pri ďalšom daždi dôjde znovu k zosunu. Vyčistenie a nejaké spevnenie by to chcelo. Verím, že mesto zamestnáva dosť schopných ľudí, ktorí navrhnú dobré a nie drahé riešenie.
28. jún 2019

Peter Kuchar

Všimol som si, že chodník je vyčistený, aj zemina nasypaná na priľahlý briežok. Ďakujem za prístup mesta k riešeniu problémov! 👍 Avšak neviem, či stihne hlina spevnieť dostatočne na to, aby ju dážď nezmyl.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.