Zádubnie-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Diera v moste, každý deň tu chodia deti do škôlky, nebezpečie úrazu.

21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
30. júl 2019

Vladimír

Dúfam že to nie je konečné riešenie!? Bude to opravené do konca augusta?
23. november 2019

Vladimír

Momentálne išiel už 8x cez mostík domiešavač s betónom, to sa nedá dať zákaz autám nad 3,5t? Ako tí ľudia budú chodiť cez potok do škôlky a domov za potokom, keď sa to prepadne?
07. december 2019

Vladimír

Všetko po starom, ako sa tam bude chodiť v zime neviem, a ešte ste tam dali dva retardery ako keby sa tam dalo dole ísť 90 km/h, bránia plynulému výjazdu od škôlky nahor a zimnej údržbe!
06. január 2020

Vladimír

Prosím vás a to chcete nechať tak aj cez zimu? Prosím prídite si to vyskúšať či pešo alebo autom! Pritom na tak úzkej ulici ešte aj parkujú niekedy na oboch stranách naraz, tam treba dať značku zákazu státia lebo sa pobijeme dole kopcom. A prosím odstrániť spodný retardér, trčia z neho skrutky!
22. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
19. júl 2020

Vladimír

Necháme to do ďalšej zimy? Teda akí ste vy neschopní! A že zlaté vedro! Už sa prebuďte mesto, primátor!!!!!!
20. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.