Nešporova-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 20. júna 2019

Nahnutý stĺpik v zákrute ulíc A. Rudnaya a Nešporova pri Bille. Niektoré stĺpiky sú už iba mierne.

03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
04. september 2019

Matúš 👍

Zatiaľ tu chýba ďalšia odpoveď samosprávy. Možno by bolo vhodné ho preposlať zas.
05. september 2019

Roman

Nie sú peniaze, nie sú ľudia. Predpokladám teda, že ešte nejaký čas aj tento podnet zostane na vybavenie neskôr.
03. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet bol odoslaný samospráve dňa 10. septembra.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.