Veľký diel-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 24. júna 2019

V blízkosti vstupu do lesoparku v smere od Vlčiniec, sa nachádza smetný kôš nevhodne umiestnený. Tým, že je otočený v smere do lesa a vo vysokej tráve, tak stráca svoj účel použitia. Mal by byť bližšie k chodníku.

03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
21. júl 2019

Roman

Okolie smetnej nádoby bolo už síce pokosené, no kôš samotný vytočený k chodníku ešte nie je. Snažil som sa to sám dať na správne miesto, no nešlo, tak radšej to prenechám určeným pracovníkom.
31. august 2019

Matúš 👍

Zatiaľ bez ďalšej odpovede samosprávy. Možno by bolo vhodné preposlať podnet zas.
31. august 2019

Roman

Kôš bol zo stĺpika odstránený. Oproti sa nachádza betónový kôš, aké sú v celom lesoparku. Ďakujem.
31. august 2019

Matúš 👍

Betónový kôš nie je nový. Bol tam napr. už v apríli, keď bol nahlásený iný podnet. Viď foto. Takže iba ubudol plastový kôš.
01. september 2019

Roman

Však to, že ten plastový tam byť aj tak asi nemusel. Hlavné je, že bol odstránený aj z dôvodu, že bol plastový a v lesnom poraste nie asi optimálne riešenie.
04. október 2019

Roman

Ja by som tento podnet považoval za vyriešený, lebo samospráva sa pravdepodobne rozhodla napokon kôš celkom odstrániť. Je to ale detail. Hlavný je reálny stav a ten je momentálne uspokojivý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.