Fatranská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 24. júna 2019

Na mieste pri ihličnatom strome na konci ulice Fatranská pri ihrisku, sa nachádza kanál, na ktorom je iba voľne položený poklop. Momentálne kôli rekonštrukcii autobusovej zastávky, si tadiaľ skracujú cestu ľudia. Bolo by vhodné poklop upevniť.

03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
04. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
11. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
11. január 2020

Roman

Ide mi len o to, aby poklop bol dostatočne uchytený. Možno sa to dá len jednoducho nasadiť do toho správneho miesta.
04. február 2020

Matúš 👍

Ešte to pretrváva?
04. február 2020

Roman

Nedávno som to kontroloval a zatiaľ vtedy bez zmeny. Aktuálne v tomto období asi sa ešte takéto práce moc nerobili.
04. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
19. marec 2020

Katarína Perháčová

Trnavská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Prosím o súrne vyriešenie problému.
Ulica: Fatranská pri zastávke Fatranská. Žiaľ táto aplikácia nefunguje, nechce mi to zobrať adresu a otáča fotku.
Poklop nedrží, kyve sa Prosím o opravenie, je to nebezpečné!
19. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
19. marec 2020

Katarína Perháčová

Nechce sa mi veriť ze od Júna to nikto nebol schopný vyriešiť. Ved tadiaľ chodia deti!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania