Pod hájom-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 24. júna 2019

Poškodená dlažba na cyklochodníku pri kanáli, spájajúcom Veľký diel so Solinkami. Okrem toho, je chodník pri okraji znečistený - zúžený vďaka prerastajúcej tráve pomedzi spoje dlažby.

28. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
25. júl 2019

Matúš 👍

Aktuálny stav.
02. september 2019

Roman

Podobne poškodená dlažba aj v dolnej časti chodníka oproti predajni.
04. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet naďalej evidujeme, avšak vzhľadom na veľké množstvo prijatých podnetov postupujeme pri opravách podľa závažnosti daného podnetu i poradia, v akom boli zaevidované. Oprava taktiež závisí aj od finančných a kapacitných možností spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.