Pod hájom-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 24. júna 2019

Kríky prerastajúce do cyklochodníka spájajúceho Solinky s Veľkým dielom. Tvoria tak bariéru k bezpečnému a pohodlnému prejazdu.

22. jún 2019

Roman Šimo

Na strane chodníka pre chodcov, to bude asi podobné.
03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zeleň v tejto lokalite bola upravená. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
25. júl 2019

Roman

Ľutujem, ale tiež nemôžem súhlasiť s tým, že podnet je vyriešený. Neviem kedy a akým spôsobom boli kríky upravené. Možno boli len prihnojené, no v hornej polovici ostrihané asi nie.
25. júl 2019

Roman

25. júl 2019

Matúš 👍

Poprosím vymazať moje komentáre, v ktorých mi neodoslalo foto. Pripajam znovu ešte iný pohľad.
29. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pri uvedenom podnete došlo k omylu, za čo sa ospravedlňujeme. Úprava zelene v tejto lokalite je naplánovaná počas 32. týždňa. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
01. august 2019

Roman

Priestor obidvoch chodníkov upravený. Ďakujem.

Teraz sa ale ukázalo, aký vplyv predošlý stav mal na časť dlažby, kde pod rozrastenými kríkmi sa udomácnila tráva.
01. august 2019

Roman Šimo

V blízkej dobe bude asi potrebné upraviť aj časť chodníka pri objektoch ŽU. Trošku už kríky zasahujú práve do chodníka. Nevyzerá to ale v súčasnosti ako zatiaľ súrne.
26. september 2019

Roman

Keďže začína jesenné obdobie, prosím zaslať samospráve požiadavku za orezanie kríkov menšieho úseku pri chodníku Veľký diel - Žilinská univerzita.
04. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
14. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
04. apríl 2020

Matúš 👍

Vyriešené.
07. apríl 2020

Roman

Úsek na strane Soliniek bol možno celý upravený, no tá druhá strana vedľa výskumného centra ŽU sa mi nezdá úplne upravená. Riešiť to nebudem a potom sa uvidí, keď kríky sa zazelenajú, akú veľkú bariéru budú na chodníku tvoriť. Teraz to zatiaľ nepôsobí ako veľký problém.
07. apríl 2020

Roman

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania