Pavla Mudroňa-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
OS MP Žilina 04. júla 2019

znečistenie verejného priestranstva odpadkami a spadnutý strom v okolí potôčika Frambor - pod estakádou.

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, preplnená smetná nádoba bola vysypaná. Rovnako sme zabezpečili aj vyčistenie priestoru v okolí smetnej nádoby. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? august 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania