Piešťanská-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

10. júl 2019

Roman

Momentálne kôš vysypaný.
26. júl 2019

Kamil Petrík

podľa veľkého počtu podnetov o preplnených košoch je zjavné, že interval ich vyprázdňovania nie je dostatočný..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania