Daxnerova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 10. decembra 2019

Poškodená značka vo vrchnej i v spodnej časti pri výjazde na ul. Suvorovova.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
03. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
22. apríl 2020

Roman Šimo

Zatiaľ bez zmeny.
23. apríl 2020

Roman

Dopravné značenie vymenené, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania