Martina Rázusa-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 10. decembra 2019

Vyblednutá a znečistená značka na začiatku stúpania na most smerujúci k starému cintorínu.
Keďže však tento most slúži aj cyklistom ako spojnica s centrom mesta, bolo by možno vhodné značku doplniť o symbol cyklistu.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
25. júl 2019

Roman

Iba zreteľnejší detail značky.
04. január 2020

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
Inak, neviem prečo sa prepísali dátumy nahlásenia starších podnetov. Žeby spolupráca s mestom nad rámec...?
05. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
ak myslíte zmenu dátumu na 10. decembra, tak táto zmena nastala pri zmene administrátora z hlavného na lokálneho (mňa) práve v tento dátum a pri následnom odoslaní samospráve. Systém dátum zmenil sám, z pohľadu administrátora neviem s ním manipulovať. Pôvodný dátum vytvorenia je 4.7.

Podnet sme opäť preposlali.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
05. január 2020

Matúš 👍

Mne ukazuje stále 4.7.
05. január 2020

Roman

Ďakujem administrátorovi za vyjadrenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania