Martina Rázusa-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 04. júla 2019

Na moste smerujúcom od starého cintorína, sa nachádza množstvo vyrastenej a nepokosenej trávy. Zjavne často neudržiavaný priestor.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, odbor dopravy MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
05. október 2019

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
16. november 2019

Roman

Priestor mosta bol pokosený. Ďakujem.
V tomto prípade sa teraz na jeseň ukazuje, že dôvodom sú aj väčšie praskliny a výtlky, cez ktoré tráva dostáva viac priestoru.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania