Na Šefranici-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 10. decembra 2019

Vyblednutá a čiastočne znečistená, poškodená značka pri vjazde z ul. M. Rázusa.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
17. január 2020

Matúš 👍

Bez odpovede.
17. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
21. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet evidujeme. Vzhľadom na veľké množstvo podnetov týkajúcich sa opráv dopravného značenia však nie je možné nateraz zabezpečiť opravu všetkých poškodených dopravných značení. Pri ich opravách sa postupuje podľa závažnosti poškodenia, poradia v akom boli podnety nahlásené a v závislosti na finančných prostriedkoch vyčlenených na tento účel. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina
08. február 2020

Roman

Doplňujúce foto aktuálneho stavu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania