Martina Rázusa-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 10. decembra 2019

Kôli stromu zle viditeľná dopravná značka v smere od starého cintorína ku gymnáziu.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
17. január 2020

Matúš 👍

Bez odpovede.
17. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
08. február 2020

Roman

Momentálne je značku vidieť, no vhodnejšie, by bolo ju posunúť ďalej alebo pred strom. Teraz totiž strom nie je zalistený. V nasledujúcich mesiacoch situácia určite zmení.
11. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet sme zaevidovali a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania