Na Šefranici-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 04. júla 2019

Vyblednutá značka označujúca parkovacie pásmo. Prípadná oprava pravdepodobne spadá pod Parkovaciu spoločnosť.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
25. júl 2019

Roman

Značka vymenená. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania