Stárkova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 10. decembra 2019

Vyblednutá a kôli rozrastenej zeleni v priľahlom dome, zle viditeľná dopravná značka.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
26. október 2019

Roman

Aktuálny stav.
Ďakujem majiteľom za úpravu pozemku. Značka však ešte vymenená nebola.
17. január 2020

Matúš 👍

Bez odpovede mesta ku značke.
17. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
14. marec 2020

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
14. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
18. apríl 2020

Roman

Aktuálny stav.
18. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania