Martina Rázusa-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 04. júla 2019

Bariérový prechod po chodníku smerujúcom na premostenie Mostnej ulice.

12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Ostrihanie kríka sme zadali správcovi zelene, ktorý vykoná jeho úpravu v rámci strihania živých plotov. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
25. júl 2019

Roman

Priestor chodníka bol upravený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania