Martina Rázusa-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 09. decembra 2019

Bolo by vhodné opraviť relatívne ešte zatiaľ menšie nedostatky na moste, ktorý slúži ako premostenie ulice Mostnej. Časom, by náklady na opravu mohli byť väčšie. Vyčnievajú niekde kovové zhrdzavené súčasti či chýbajú odtoky dažďovej vody alebo sú zhrdzavené a deravé.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
08. december 2019

Roman

Zatiaľ bez konkrétneho vyjadrenia, ako budú na magistráte postupovať.
10. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Oprava mostných objektov predstavuje finančne náročnú investičnú záležitosť, ktorú v súčasnosti nie je možné realizovať, keďže na tento účel nie sú vyčlenené financie z rozpočtu mesta. Podnet však evidujeme a jeho realizáciu zvážime v nasledujúcom období v závislosti od finančných možností samosprávy. Mesto Žilina.
Kto? Odbor investičný, odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
21. máj 2020

Roman

Plánuje sa cez túto lávku cyklotrasa, no či sa zrenovuje aj samotný most, nie je mi známe.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania