Martina Rázusa-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 06. júla 2019

Polepené stĺpy mostného telesa medzi starým cintorínom a mraziarňami.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor stavebný, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
05. október 2019

Roman Šimo

Zatiaľ bez zmeny.
13. január 2020

Matúš 👍

Dolný plagát bol odstránený, horný ostal.
13. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
20. január 2020

Matúš 👍

Dnes som si všimol, že hneď vedľa sú 3 reklamné banery.
20. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve s upozornením na ďalšie reklamné panely.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
07. jún 2020

Roman Šimo

Reklamy z tohto priestoru ešte stále nezmizli. Či sú vôbec aj ešte aktuálne a firmy existujú.
07. jún 2020

Matúš 👍

M ožno bude vhodnejšie nezamazávať obsah reklamy, aby sa firmy dali ľahšie identifikovať.
07. jún 2020

Roman Šimo

Áno, to by bolo vhodnejšie. Robím to preventívne a nemienim v tomto prípade niekomu robiť reklamu. Z mesta vedia, kde to je. Nech si to tam pozrú, ak už tak neučinili.Ak tam povolenie na reklamu nikto neeviduje, vyslať podľa možností pracovníkov a odstrániť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania