Revolučná-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Ján Kišša 08. júla 2019

Dobrý deň, tento chodník by si už zaslúžil kompletnú rekonštrukciu, nakoľko je na mnohých miestach značne deformovaný. Ďakujem.

08. júl 2019

Roman Šimo

Akoby povojnové obdobie.
10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Zaevidovali sme ho do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
14. apríl 2020

Roman Šimo

Chodníky sú na tejto ulici aj vďaka stromom naozaj vo veľmi zlom stave. Bude sa to musieť riešiť komplexne.
10. júl 2021

Roman Šimo

Tento chodník aj naďalej v dezolátnom stave.
11. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
[email protected]
03. január 2022

Matúš 👍

2,5 roka..
05. január 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,

podnet sme opäť preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania