Vysokoškolákov-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 10. decembra 2019

Znečistená a zle viditeľná značka označujúca cyklochodník v blízkosti priechodu pre chodcov smerujúcom na internáty ŽU. Kôli topoľom, by ju bolo pravdepodobné vhodnejšie umiestniť na stranu pri hlavnej ceste. Je však potrebné obnoviť značenie priamo na asfalte chodníka. V neposlednom rade smetný kôš umiestniť tak, aby smeroval ku chodníku pre chodcov a nenútil tak v malej miere skracovať si cestu cez trávnatú, momentálne vychodenú plochu.

23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
21. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet bol znovu preposlaný samospráve dňa 10.12.19.

S pozdravom.
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
11. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
14. február 2020

Roman

Aktuálny pohľad.
Odporúčal by som však značenie aj so smetným košom umiestniť na iné miesto a na súčasnej pozícii vysadiť kríky alebo dobudovať krátku dlažobnú časť. Teraz totiž si veľa ľudí a hlavne študentov skracuje cestu, čím sa úplne zničil trávnik. Nevyzerá to dobre.
30. apríl 2020

Matúš 👍

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania