Fatranská-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Roman 09. júla 2019

Nedávno bol v blízkosti chodníka nasadený strom, no na pohľad vyzerá, že už je vyschnutý.

20. júl 2019

Matúš 👍

Je ich tam viac.
21. júl 2019

Roman

Nie som na to odborník, ale možno len listy pôsobia vyschnuto a strom je zdravý. Možno tak zareagovali krátko po výsadbe. To už je na odbore ŽP, aby to zhodnotili.
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
05. august 2019

Roman

Uvedené stromy aktuálne vykazujú zelené listy, takže suché asi ešte nebudú. Zjavne sa zľakli odstránenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania